•  

O nas

Okręgowy manager Avon Cosmetics w Koninie

Tajemnica sukcesu kryje się w Twoim wnętrzu a nie jest zależna od czynników zewnętrznych – David H. McCONNELL- założyciel Firmy Avon. 1886 rok.

Zostań konsultantką Avon!

Poszukujesz ciekawej, pełnej wyzwań pracy dla międzynarodowej firmy?

Fascynuje Cię branża kosmetyczna?

Zapraszamy do kontaktu. Dołącz do naszego prężnego zespołu już dziś!

Sprzedaż kosmetyków

Zajmujemy się świadczeniem usług związanych ze sprzedażą wysokiej klasy kosmetyków firmy Avon. Działamy na terenie Konina i okolicznych miejscowości

Zapraszamy do współpracy wszystkie osoby, które zainteresowane są pracą w Avon oraz rozwojem własnym, a także poznawaniem najnowszych trendów w kosmetyce. Oferujemy możliwość współpracy jako Konsultantka oraz Lider Sprzedaży.

Na rynku jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji rynkowej. Nieprzerwanie od 125 lat dostarczamy wysokiej jakości produkty kosmetyczne klientom na całym świecie. Nasza pasja, zaangażowanie oraz bogate doświadczenie pozwoliły nawiązać współpracę z wieloma Klientami oraz zrealizować dziesiątki zamówień.

Każdemu, kto podejmie współpracę oferujemy indywidualne podejście, kompleksową realizację zamówień oraz terminowość. Firma Avon oferuje kosmetyki najwyższej jakości. Zapewniamy, że każdy znajdzie u nas coś dla siebie!

Organizujemy szkolenia i spotkania integracyjne dla pracowników firm, doradzamy, jak kreować wizerunek osobisty. Polecamy prowadzenie prezentacji i pokazów w zakresie pielęgnacji i makijażu oraz wizażu. Współpraca z Avon to pewna ścieżka sukcesu.